سوالات متداول

آیا با کمک این بسته آموزشی، مکالمه زبان من خوب خواهد شد؟

بله ، قطعا همینطور است. درصورتی که بطور منظم (روزانه / هفتگی) و بدون وقفه سعی بر تمرین و تکرار دروس ارائه شده نمایید، مطمئنا پس از طی دوره ای کوتاه، به مکالمه زبان انگلیسی تسلط خواهید یافت.


این بسته آموزشی، برای چه سطوحی مناسب است؟

این بسته آموشی از کتاب Tactics for listening  جلد ۱ و ۲ و ۳ تهیه شده است. این پکیج آموزشی به افرادی که هنوز مکالمه زبان را یاد نگرفته اند و یا قبلا کلاس های زبان زیادی رفتند اما هنوز قادر به صحبت کردن نیستند، پیشنهاد می گردد.


مدت زمان یادگیری این بسته آموزشی، چه مدت است؟

بستگی به برنامه ریزی و نحوه یادگیری شما دارد. این بسته آموزشی در ۲۴ درس ارائه شده که با یک برنامه ریزی مناسب، می توانید حداقل ۳ و حداکثر ۶ ماهه، شروع به مکالمه ی صحیح زبان نمایید.


این بسته آموزشی، چه میزان به دایره لغت من کمک خواهد کرد؟

از آنجایی که تمامی لغت ها و مکالمات این پکیج، بصورت انگلیسی – فارسی می باشد؛ تنها با تمرین و تکرار روزانه ، قادر خواهید بود به میزان حداکثری لغات زبان انگلیسی دسترسی پیدا کنید.


در کنار مکالمه، چه مقدار به مهارت Listening (شنیداری) من کمک میکند؟

این بسته آموزشی از مجموعه کتاب های Tactics for listening  جلد ۱ و ۲ و ۳  تهیه شده و تمرکز این مجموعه آموزشی،  شنیدار و مکالمه می باشد. شما با اجرا کردن فایل های ویدیویی و صوتی، ابتدا شروع به شنیدن مکالمات میکنید، و بعد مکالمات را به خاطر خواهید سپرد. پس برای مکالمه ی هر چه بهتر، می بایست با تمرکز و دقت بیشتری به گفتگوها گوش کرده و قوه‌ی شنیداری تان را تقویت نمایید.


دانش کامپیوتر و موبایل من بالا نیست. آیا با مشکل روبرو خواهم شد؟

خیر . این بسته آموزشی بسیار ساده و بدون نیاز به محیط خاصی برای اجرا شدن می باشد. تنها کافیست کامپیوتر یا تلفن همراه شما قابلیت پخش فایل های ویدیویی، صوتی و متنی (PDF) را داشته باشد. همچنین پس از دریافت این مجموعه، جهت سهولت کار ، نرم افزارهای موردنظر، مجددا در اختیار شما قرارخواهدگرفت.


پرداخت آنلاین به چه صورتی انجام می پذیرد؟

پس از ثبت محصول در “سبد خرید” و اقدام به پرداخت نهایی ، به درگاه اینترنتی «زرین پال» منتقل خواهید شد. عملیات پرداخت بانکی، بصورت کاملا مطمئن و پیشرفته از طریق «زرین پال» انجام گرفته و پس از تایید نهایی از سوی بانک و اتمام فرایند خرید، به «می نت» منتقل خواهید شد.


پس از پرداخت آنلاین، چگونه بسته آموزشی را دانلود کنم؟

پس از تایید نهایی از سوی بانک و اتمام فرایند خرید، به وبسایت «می نت» و صفحه “دانلود محصول” منتقل خواهید شد که بلافاصله می توانید بسته آموزشی را دانلود نمایید. همچنین لینک دانلود و جزئیات خرید، به آدرس پست الکترونیک شما نیز ارسال خواهد شد.


غیر از پرداخت آنلاین، چه روشی برای خرید محصول وجود دارد؟

درصورتی که پرداخت آنلاین برای تان ممکن نیست، می توانید مبلغ موردنظر را به حساب بانکی پرداخت نموده (از طریق کارت به کارت و…) و طی تماس تلفنی با واحد پشتیبانی و یا ارسال ایمیل، جزئیات پرداخت را اعلام و در نهایت بسته آموزشی را از طریق شبکه های اجتماعی و یا ایمیل، دریافت نمایید.

شماره کارت (بانک مسکن) : ۴۸۰۷-۴۰۳۹-۲۳۱۳-۶۲۸۰  بنام: میلاد داداشی