درباره ما

وب سایت آموزش مجازی می نت (گروه علمی و آموزشی می نت)، ناشر دیجیتال محصولات آموزشی در حوزه تولید و نشر محصولات علمی و آموزشی در حوزه های مختلف از جمله زبان های زنده دنیا می باشد. این وب سایت همواره تلاش نموده است که محصولات فرهنگی و آموزشی جدید و به روز را در برنامه های تولید خود قرار دهد.

میلاد داداشی (صاحب امتیاز وبسایت می نت) ، با بیش از ۳ سال سابقه در زمینه آموزش زبان انگلیسی هم اکنون با ارائه بسته های آموزشی موردنیاز جامعه، سعی بر این داشته تا گامی مهم در صعنت آموزش مجازی کشور برداشته باشد. این بسته های آموزشی، با رعایت کامل قوانین تولید محتوا و در محیطی کاملا جذاب و کاربرپسند و بر اساس نیاز فراگیران، طراحی و تهیه گردیده است.

می نت، در سال ۱۳۹۸ و توسط میلاد داداشی (کارشناس ارتباطات و فناوری اطلاعات – مدرس زبان) فعالیت خود را آغاز نموده است. از سال ۱۳۹۸ فعالیتهای این وب سایت در قالب بسته های آموزشی زبان انگلیسی در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.


میلاد داداشی ؛

متولد آبان ۱۳۶۷ – شهرستان ساری
مدرک کارشناسی ارتباطات و فناوری اطلاعات – ICT
مدرس زبان انگلیسی (تدریس خصوصی)
شماره پشتیبانی (تماس و پیامک): ۰۹۳۳۲۵۱۵۳۰۰


روش مطالعه بسته های آموزشی می نت :
این مجموعه (ها) شامل ۲۴ درس از مجموعه های استاندارد آموزشی تکتیکس‌فور‌لیسنینگ می باشد. پیشنهاد می شود دروس را به همان ترتیب ارائه شده از ۱ تا ۲۴ مطالعه نمایید. هر یک از دروس از چهار بخش اصلی تشکیل می گردد. سه بخش اول مربوط به مکالمات روزمره و آموزش های درسی و تمرین و تکرار مکالمات است که در ۳ پوشه به شماره های (۱) و (۲) و (۳) بصورت متنی و ویدیویی ارائه شده و بخش پایانی، مربوط به جمع بندی درس؛ در قالب یک فایل ویدیوییِ اصلی و پی.دی.اف مربوط به همان درس می باشد.
هر یک از سه بخش اول بین سه الی هشت مکالمه کوتاه (بسته به نوع درس) خواهد داشت که برای هر مکالمه با توجه به موضوع مکالمه، تصاویر مرتبط و جملات روزمره به شکل های مختلف بیان شده است که زبان آموز می بایست به آنها تسلط کامل پیدا کند. توجه نمایید که زبان آموز می تواند در خلال آموزش، فایل تصویری را متوقف نموده و مکالمات را بیشتر تمرین کند.
در نهایت در بخش پایانی هر درس، به جمع بندی جملات آموخته شده در قالب یک فایل ویدیوییِ اصلی و پی.دی.اف مربوط به همان درس پرداخته می شود. مجددا تاکید می شود، زبان آموز می تواند در هر جای فیلم آموزشی که نیاز باشد، آن را متوقف نموده و سعی کند تا معادل انگلیسی جمله را بسازد و آن را بیشتر تکرار و تمرین نماید. پس از اتمام هر درس، در صورت امکان سعی کنید مکالمات و جملاتی که آموخته اید را در زندگی روزمره مورد استفاده قرار دهید و با دوستان و یا اعضاء خانواده به صورت روزمره تمرین کنید.